В Україні посилюють умови для матерів-одиначок

onlineua.club

Людям в нашій країні не вигідно вступати в шлюб, оскільки в такому випадку, жінкам не буде виплачуватися соціальна допомога та виплати на матерів-одиначок. Після того, як в державі переглянули суми виплат для даної категорії громадян, чисельність матерів-одинаків різко збільшилася.

Останнім часом жителі нашої країни для отримання виплат стали вдаватися до різних афер. Щоб запобігти надалі подібних дій, співробітники соціальних служб часом заявляються з перевірками до фальшивих матерів-одинаків.

Якщо ж соцслужба встановить факт шахрайства, то суд зобов’яже громадян повернути державі виділені у вигляді допомог гроші. При цьому, покарання за подібне шахрайство може варіюватися від штрафів до тюремного ув’язнення. Як свідків у справі можуть опитувати навіть сусідів.

Один з експертів Коваленко вважає, що реєструя себе матір’ю-одиначкою, українки самі ставлять під загрозу свій добробут, оскільки за відсутності офіційного батька, жінка не може вимагати аліменти на дітей.

onlineua.club

Якщо ж батько відмовився від дитини заради соціальних виплат, то йому забороняється відвідувати дитину в лікарні, забирати з освітніх установ, втручатися в рішення про його місце проживання та виїзд за кордон. Щоб встановити офіційне батьківство, доведеться звертатися до суду, дана процедура може тривати кілька місяців.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*