Україна повинна готувати війська для інтервенції в Росію

amp.akcenty.com.ua

Кореспондент та колишній шеф-редактор журналу «Forbes – Україна», військовослужбовець Збройних сил Максим Кухар виступив з ініціативою про підготовку військ для підтримки демократичного режиму в Російській Федерації. Відповідну інформацію він розмістив у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» після того, як у столиці РФ відбулися акції протесту.

Журналіст зазначив, що наша країна повинна заявити про готовність армії надати підтримку перехідного демократичного уряду народної довіри Росії. Кухар підкреслює, що такий уряд буде створено в країні для проведення позачергових виборів усіх органів держвлади, а також люстрації представників нинішнього режиму.

Водночас, кореспондент розповів про те, як потрібно діяти українським військовослужбовцям, якщо ситуація в сусідній країні – Російській Федерації, загостриться. Так, до україно-російського кордону в терміновому порядку необхідно підтягнути кращі бригади. Їх потрібно навчити російським законам, щоб вони подужали охорону правопорядку в тих регіонах Росії, де цього попросить уряд народної довіри.

amp.akcenty.com.ua

У свою чергу, Верховній Раді України необхідно зібратися для того, щоб дати дозвіл Верховному Головнокомандувачу на введення військ у Російську Федерацію.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*