Найясніша пара Англії заборонила сусідам починати розмову і гладити собак королівської сім’ї

newsmedia.com.ua

Відомо, що принц Гарі та його дружина Меган Маркл досить часто шокують жителів Сполученого Королівства своєю поведінкою. Цього разу герцоги Сассекські склали докладний список вимог, які необхідно виконувати їх сусідам. Це стало приводом для сильного обурення людей, що живуть недалеко від маєтку Фрогмор.

Британський таблоїд «Sun», посилаючись на своє джерело у палаці, інформує про те, що сусідам королівського маєтку був виданий докладний список правил, які необхідно дотримуватися у разі зустрічі з королівською родиною. Згідно з вимогами, при зустрічі з принцом Гаррі та Меган Маркл заборонено починати бесіду першими, однак можна побажати доброго ранку, якщо подружня пара стала ініціатором розмови. Також не можна торкатися собак королівської сім’ї, просити подивитися на дитину — Арчі та пропонувати свої послуги стосовно вигулу собак та нагляду за малюком.

Згідно з інформацією, сусіди, ознайомившись зі списком, були сильно здивовані та трохи ображені.

newsmedia.com.ua

Один з мешканців зазначив, що всі, хто живе у маєтку, а також люди, що працюють на королівську сім’ю, й так обізнані про правила поведінки, тому необхідності створювати даний список не було.

Повідомляється, що особливо обурила сусідів вимога про те, що не можна торкатися собак герцогів Сассекських, оскільки у Сполученому Королівстві вважається нормальним погладити собаку сусіда при зустрічі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*