Трудовий Кодекс України: нововведення для українців, які працюють за найманням

antikor.com.ua

Найближчим часом Кабмін готується внести зміни до Трудового кодексу, відповідно до яких тривалість відпусток буде збільшена, а фрілансери отримають статус офіційно працевлаштованих.

Відзначається, що планується збільшення щорічної відпустки для всіх (з 24 днів до 28), проте найбільше дана зміна торкнеться вихователів в дитячих садах. Їм мають намір збільшити тривалість відпустки на два тижні (з 42 до 56 днів). За словами прем’єр-міністра України, дане нововведення набере чинності вже з 1 січня наступного року.

Крім того Кабмін розгляне законопроєкт про введення гнучкого робочого графіка, який буде включати обідню перерву, а також закон, що легалізує діяльність фрілансерів.

antikor.com.ua

На думку експертів, ці нововведення позитивно позначаться на ефективності праці. Зокрема, шляхом продовження відпусток вдасться уникнути випадків професійного вигорання. Експерти також позитивно відгукуються про легалізацію праці фрілансерів, оскільки впевнені, що укладення трудового договору дозволить роботодавцям систематично сплачувати внески до Пенсійного фонду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*