Зловживання настільки масштабні, порушень так багато, що неможливо все знищити

crisis.in.ua

Керівник управління спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк заявив, що ні суди, ні голова ГПУ Юрій Луценко не підписали дозволів для проведення обшуків у кабінетах суддів Окружного адмінсуду Києва, які є фігурантами у кримінальному провадженні про зловживання посадовими повноваженнями.

Водночас, Горбатюк зазначив, що його управління наполягало на здійсненні обшуків крім приміщень самого суду, ще й в особистих кабінетах усіх працівників, які є фігурантами на аудіозаписах, оприлюднених Національним антикорупційним бюро. Однак частину обшуків не дозволило керівництво відомства. Глава ГПУ Луценко спершу відмовлявся зустрічатися з представниками управління, а після й зовсім пішов у відпустку.

Однак Сергій Горбатюк підкреслює, що законних підстав для відмови у проведенні обшуків у голови відомства Луценка не було. Дану відмову він розглядає як небажання Луценка сваритися з суддями. Крім цього, суди України також не дають дозволу на проведення обшуків у кабінетах суддів Окружного адмінсуду столиці.

crisis.in.ua

На думку співробітника ГПУ, суди побоюються давати дозвіл на обшуки у своїх колег. Також він нагадав, що, коли у 2017 році ГПУ клопотала про подібне, з суддями, які підписували дозвіл на обшуки пізніше зв’язувалися з Вищої ради правосуддя та погрожували звільненням.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*