Поліція готується до провокацій футбольних уболівальників під час матчу за Суперкубок України

bykvu.com

Представники ГУ одеської Нацполіції повідомили, що 28 липня в день матчу між київським «Динамо» та донецьким «Шахтарем» за Суперкубок України на вулиці Одеси буде виведено максимальну кількість співробітників поліції для забезпечення правопорядку. Відзначається, що з боку особливо агресивно налаштованих уболівальників очікуються провокації як під час самого матчу на стадіоні «Чорноморець», так і після його завершення.

За словами представників Нацполіції, вболівальники готують провокації, які можуть привести до порушення роботи громадського транспорту. Більш того, не виключається можливість зіткнень між уболівальниками та співробітниками поліції. У зв’язку з цим, аби уникнути дестабілізації ситуації в місті планується посилене патрулювання вулиць.

bykvu.com

У повідомленні також зазначено, що поліція має намір вжити додаткових заходів для забезпечення порядку на стадіоні. Так, перед початком матчу його перевірять вибухотехніки та кінологи. Крім того, перевірити планують й прилеглу до стадіону територію.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*