У Запоріжжі на заводі стався витік титану

dotsandbrackets.com

Прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій повідомляє про те, що 28 липня у Службу порятунку було повідомлено про інцидент, який стався на території «Запорізького титано-магнієвого комбінату».

Головне обласне управління ДСНС на місце інциденту направило 10 од. основної та спецтехніки, а також 45 рятувальників. На території комбінату рятувальниками було встановлено, що стався витік отруйної речовини — тетрахлориду титану через протікання передаточного баку.

Згідно з інформацією, співробітники ДСНС, щоб не дати парам проникнути за межі підприємства, створили водяну завісу за допомогою насадок, які розпорошують воду, а також разом з тим привели у готовність обладнання, що подає піну. Співробітники підприємства для усунення витоку, перекрили подачу рідини, встановили бандаж, а також перекачали хімречовину в іншу місткість.

Відзначається, що через годину після виклику аварія була успішно усунута.

dotsandbrackets.com

Повідомляється, що місцева влада розпорядилася про те, щоб було організовано підвезення води, перекриття руху транспорту, а також, щоб машина швидкої допомоги чергувала на місці аварії. Завдяки швидкій роботі співробітників ДСНС, випаровування хімречовини не проникли за межі приміщення виробництва, тому життю та здоров’ю мешканців міста нічого не загрожує. Як наголошується, що постраждалих через аварію не було зафіксовано.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*