Партія Петра Порошенка — у нас відбирають чесну перемогу на виборах

shock.ee

У партії екс-президента України Петра Порошенка «Європейська солідарність» повідомили, що Львівський адмінсуд зобов’язав провести повторний підрахунок голосів на 119 окрузі (Львівська область), де перемогу здобув Михайло Бондар, який представляє «Європейську солідарність».

Автори повідомлення підкреслюють, що дане судове рішення є безпідставним, оскільки ні під час виборів, ні при підрахунку голосів не було зафіксовано порушень.

У партії впевнені, що це чергова спроба нинішнього керівництва країни відняти чесну перемогу й перерахувати голоси на користь львівських олігархів, що підтримують Віктора Медведчука. Представники «Європейської солідарності» вважають, що подібні судові рішення демонструють повернення в «епоху Януковича», коли ігнорування принципу чесності та прозорості виборів вважалося нормальним.

shock.ee

У «Європейської солідарності» вимагають визнати результати голосування на даному окрузі чесними й справедливими, оскільки немає ніяких підстав вважати, що на результат могли вплинути якісь порушення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*