Для підтримки української журналістки Вакарчук вирішив продати свою сорочку

akcenty.com.ua

Святослав Вакарчук, український музикант та політичний діяч, повідомив у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про своє рішення підтримати проект телеведучої Яніни Соколової — кінофільм, події якого засновані на реальному житті журналістки. Музикант вирішив віддати свою сорочку як лот на благодійний аукціон, зібрані гроші з якого підуть на процес знімання кінокартини.

Святослав Вакарчук зазначив, що Яніна Соколова є талановитою та щирою людиною, яка мотивує, надихає, дивує, а також вражає. Її новий проект, фільм під назвою «Я, Ніна», є повнометражною художньою картиною. Історія, яку вона оповідає, ґрунтується на реальних подіях, що відбулися з журналісткою.

Музикант повідомив, що він вирішив взяти участь у благодійному аукціоні, вибравши червону сорочку як лот. Згідно з інформацією, датою проведення заходу призначено 31 липня, а зібрані кошти будуть спрямовані на знімальний процес кінокартини.

akcenty.com.ua

Нагадаємо, що журналістка Яніна Соколова оголосила про початок збору коштів для зйомок фільму 22 травня, а вже через кілька днів вона повідомила у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що їй пожертвували 1,2 млн грн.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*