Бійців дивізії «Галичина» перепоховали з військовими почестями, салютом і скандалом

whoswhos.org

На меморіальному кладовищі в селі Червоне Золочівського району Львівської області вчора 28 липня було проведено поминальний захід. За участю військового капелана отця Михайла Сумановського (УГКЦ) учасники церемонії перепоховали 29 бійців, які загинули під час боїв під Бродами в період Другої світової війни.

Бійцям дивізії «Галичина» були віддані військові почесті, з промовою до аудиторії звернулися представники низки патріотичних і «пошукових» організацій.

Низка журналістів і українських засобів масової інформації вдались в питання, чи доречно було присутність військовослужбовців Збройних сил України, нагадавши, що перепоховані вчора останки належали бійцям дивізії, яка входила в структуру гітлерівської СС.

whoswhos.org

Також деякі українські користувачі соціальних мереж, блогери та журналісти, а також народний депутат від «Слуги народу» Максим Бужанський звернули увагу, що військовослужбовці ЗСУ накрили труни з останками загиблих більше ніж 75 років тому бійців державним прапором, після чого віддали військовий салют на місці перепоховання.

Оглядачі звинуватили в залученні українських військовослужбовців до цієї церемонії чинного міністра оборони Степана Полторака, стверджуючи, що без його санкції ЗСУ не взяли б участь у перепохованні бійців дивізії «Галичина».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*