Кому війна з Росією, а торгівля зятя Кучми з агресором принесла прибутку на 1,3 мільярда гривень

365.in.ua

Кореспонденти програми «Схеми» оприлюднили журналістське розслідування, згідно з яким, за п’ять місяців поточного року компанія «Інтерпайп» поставила в Російську Федерацію свою продукцію у вигляді труб та коліс на суму, що перевищує мільярд гривень. Варто відзначити, що власником даної компанії є олігарх Віктор Пінчук.

Експерт з «Concorde Capital» Олександр Паращій вважає, що зараз бізнес олігарха розвивається значно краще, ніж у часи кризи в Україні. У бізнесмена відновлюється виробництво труб та коліс, а також відновлюються їх постачання в Російську Федерацію.

Також він зазначив, що в кінці 2000-х Росія як ринок мала велике значення для українського олігарха, коли його компанія поставляла значну частину продукцію на територію цієї країни. На даний момент Росія закуповує близько 50% продукції фірми Пінчука.

365.in.ua

Восени минулого року в Росії прийняли низку обмежувальних заходів проти Пінчука. Він опинився в числі тих, чиї грошові вклади, цінні папери та майно були заморожені. Також йому заборонялося виведення капіталу з російської території.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*