Екс-глава Управління держохорони України вийшов у відставку і… купив автомобіль за 145 тисяч доларів

www.rudenko.kiev.ua

Повідомляється, що Валерій Гелетей, колишній керівник правоохоронного органу спеціального призначення — Управління державної охорони України, здійснив покупку автомобіля, вартість якого склала 3,7 мільйона гривень.

Інформація з декларації Гелетея, яка була оновлена у липні поточного року, свідчить про те, що 10 липня екс-керівник Держохорони став власником нового авто Mercedes-Benz G63 AMG. Відзначається, що дана модель була випущена у 2019 році.

Згідно з інформацією, машина була придбана не в автосалоні, а у приватної особи, зазначеної у документі як Семергей Людмила.

Відповідно до загальнодоступної інформації, ринкова вартість даного автомобіля становить не менше 6 мільйонів гривень, проте Валерій Гелетей зміг придбати новий Mercedes-Benz G63 AMG з рук з вартістю, яка майже уполовину менше запитуваної на ринку.

www.rudenko.kiev.ua

Раніше повідомлялося про те, що Валерій Гелетей, який займав пост голови Управління держохорони України, поділився подробицями замахів, які вдалося запобігти, на колишнього президента України Петра Порошенка.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*