Горбатюк – державний злочинець, який системно приховує масові вбивства на Майдані, – Портнов

newsone.ua

Андрій Портнов, юрист та колишній радник президента України у період з 2011 по 2014 рік, повідомив у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що 29 липня він був допитаний у Генпрокуратурі у справі Євромайдану.

У своєму повідомленні він написав про те, що був у черговий раз допитаний у Генеральній прокуратурі України у справі подій, які відбувалися на Майдані у 2014 році. Портнов зазначив, що він знову розповів співробітниками ГПУ про те, що їх директор департаменту спеціальних розслідувань Сергій Горбатюк є державним злочинцем, який системно приховував масові вбивства на Майдані в інтересах колишнього злочинного керівництва країни.

Екс-радник президента повідомив, що у процесі слідчої дії він давав свідчення у ролі свідка про події 18, 20 та 21 лютого 2014 року.

Портнов вважає, що головною метою проведення даного допиту було те, щоб юрист зменшив тему з приводу екс-голови України Петра Порошенка. Однак Портнов заявив, що дана тема буде тільки посилена, а залякування є недоречними.

newsone.ua

Також екс-радник виступив зі звинуваченнями на адресу голови парламенту Андрія Парубія та Сергія Горбатюка про те, що вони організували злочинне угрупування. На думку Портнова, головна мета директора департаменту Горбатюка — це ухилення від відповідальності причетних до масових вбивств, які сталися на Майдані.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*