Помічник Тимчука заперечує версію самогубства народного депутата

prm.ua

Олексій Копитько, помічник та друг загиблого за дивних обставин парламентарія Дмитра Тимчука, заперечує наявність депресії у нардепа, яка стала причиною пияцтва та суїциду.

Помічник Дмитра Тимчука розповів у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, як пройшов останній день народного депутата.

За словами Олексія Копитька, існує група людей, яка стверджує, що знає більше інформації, ніж група «Інформаційний спротив», координатором якої був сам Тимчук. Саме ці особи стали поширювати брехливу інформацію, при цьому цитуючи деякі частини слідчих матеріалів. Вони заявляли, що народний депутат близько 2-х тижнів вживав алкоголь через депресію, а після цього наклав на себе руки.

prm.ua

Копитько зазначив, що є ряд аргументів, що ставлять під сумнів версію самогубства. Товариш політика повідомив, що у день загибелі нардепа о 12:30 колега, який підвозив парламентарія до Верховної Ради, під’їхав до його будинку, оскільки о першій годині дня Дмитро Тимчук мав виїхати на засідання комітету. Згідно із заявою Копитько, якщо плани нардепа змінювалися — він завжди повідомляв про це заздалегідь, а на цей раз подібного не сталося. Тому політик збирався виїхати вчасно, що виступає аргументом проти пияцтва.

Також наголошується, що парламентарій останні кілька тижнів проводив зустрічі, а також спілкувався з колегами, зокрема колегами з-за кордону.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*