У Покровську голова та секретар ОВК поїхали відвозити у Київ протоколи та не повернулися

dilova.com.ua

Повідомляється, що у місті Покровськ, який знаходиться у Донецькій області, зникли разом з протоколами секретар та голова окружної виборчої комісії №50.

Сергій Кошуков, кандидат на виборах до Верховної Ради України, повідомив, що 26 липня посадові особи попрямували до столиці, проте до Києва вони не доїхали, а також поки не повернулися. Кандидат зазначив, що він звернувся із заявою про зникнення людей у правоохоронні органи.

Згідно з інформацією, у Центрвиборчкомі заявили, що комісія з даного округу не приїжджала з протоколами. Також у державному органі повідомили, що комісія не викликалася до Києва.

Кандидат вважає, що ця поїздка була зручним засобом для того, щоб розійшлися люди, які виступали з вимогами чесного підрахунку голосів під стінами окружної виборчої комісії.

Відповідно до слів Кошукова, на основі наявних протоколів у спостерігачів, переможцем є самовисуванець Андрій Аксьонов, а не кандидатура від політичної партії «Опоблок» Руслан Требушкін, який посів перше місце за даними ОВК.

dilova.com.ua

Кошуков переконаний, що для підтвердження перемоги Аксьонова досить перерахувати голоси однієї ділянки з чотирьох, на яких повинен відбутися перерахунок згідно з рішеннями судових органів. Кандидат заявив, що має намір вимагати оголошення перевиборів у рамках даного округу.

Однак у Центральній виборчій комісії відзначили, що переживання є безпідставними, оскільки після передачі першого протоколу до ЦВК комісія не зобов’язана знаходитися на робочих місцях.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*