Бреше, як дихає, — Аваков обурився діями Порошенко

oligarh.media

Колишній голова держави та лідер політсили «Європейська солідарність» (перейменована БПП) Петро Порошенко «безсовісно бреше», розповідаючи про протидію йому з боку Нацполіції на дострокових виборах до Верховної Ради.

Про це заявив Арсен Аваков, який беззмінно очолює МВС з 2014 року. За словами міністра, його відомство працювало (на виборах в парламент) на свою країну та на чесні вибори. Для Порошенко брехня аналогічна процесу дихання, і це пояснює його поразки, зазначив Аваков в запису на своєму акаунті в Twitter.

Також міністр висловив думку, що колишній голова держави систематично займався задушенням «паростків надій», які з’явилися у 2014 році, і позитивне в нашій країні відбувалося не завдяки Порошенко, а лише всупереч.

oligarh.media

Нагадаємо, що раніше екс-президент Петро Порошенко заявив, що проти його політсили в ході дострокових виборів в законодавчий орган вела роботу Нацполіція. Також він звинуватив у протидії йому «організовані групи», назвавши прізвище Шарія — відеоблогера, який активно критикував Порошенко під час його президентства і після поразки на виборах голови держави.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*