Єдиний результат Майдану — легалізація нацизму, — нардеп «Слуга народу»

49000.com.ua

В ході спілкування з журналістами нардеп від партії «Слуга народу» Максим Бужанський заявив, що має намір серйозно переглянути роботу Українського інституту національної пам’яті, який на цей момент, на його думку, загруз у корупції. Головними винуватцями ситуації Бужанський вважає директора Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича та його дружину.

Нардеп повідомив, що має намір викрити злочинні схеми, за допомогою яких В’ятрович, його дружина, родичі та колеги крадуть гроші. За словами Бужанського, те, що Український інститут національної пам’яті намагається зробити з історією України є «маразмом».

49000.com.ua

Як приклад він навів відчайдушні спроби замінити все радянське на антирадянське. Бужанський зазначив, що за допомогою підміни фактів, наприклад позиціювання Радянського Союзу як окупанта в той час як всі знають, що саме радянська армія вчинила вирішальний опір Германії, співробітники інституту намагаються виховати в аудиторії нове бачення історії.

Бужанський також заявив, що не варто перебільшувати результати Майдану, оскільки єдине чого вдалося «добитися» – це легалізації нацизму в Україні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*