В ЄС готові відновити рахунки іранського банку

фото: www.norma.uz

З метою збереження іранської ядерної угоди, влада Німеччини, Франції і Великобританії готові відновити рахунку іранського центробанку в банках своєї країни. Такими діями Європа намагається показати, що зробить все можливе, щоб зберегти іранську ядерну угоду.

Після того, як Штати вийшли з угоди і відновили економічні заборони, іранська влада чітко дала зрозуміти, що не маює наміру дотримуватися умов СКПД, поки обмеження не будуть зняті.

Також відомо, що інші держави, зокрема, Австрія та Швеція, можуть підтримати рішення найбільших європейських держав.

Поряд із цим, в Європейському ЦБ виражають невпевненість в розумності такого роду рішень, у зв’язку з відновленням санкцій з боку США.

Нагадаємо, що ще минулого тижня Вашингтон відмовив Європейського Союзу в наданні винятків деяким європейським компаніям по відношенню до Ірану в області фінансів, охорони здоров’я та енергетики.

Також, відомо, що санкції Штатів здійснюватимуться в два етапи: літній та осінній. Літній етап передбачає ряд обмежень у автомобільному секторі, продаж золота та інших металів, а осінній – передусім торкнеться паливно-енергетичні комплексів, а також транзакцій ЦБ.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*