У моїй поразці винен Шарій, який працював на Зеленського, – Порошенко

imag.one

В ході спілкування з журналістами видання «Українська правда» екс-президент України та лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко заявив, що керівник політсили «Партія Шарія» Анатолій Шарій і партія «Слуга народу» навмисне об’єднали свої зусилля під час парламентських виборів для того, аби перешкодити потраплянню кандидатів від «Європейської солідарності» до Верховної Ради.

На питання журналіста про те, в чому Порошенко бачить причину поразки своєї партії на позачергових виборах в ВР, екс-президент відповів, що всьому виною є «тягар відповідальності» за п’ять років його президентства.

Водночас Порошенко відзначив, що Зеленський переміг, оскільки його єдиною ношею були повітряні кульки, переплутавши виборчу кампанію чинного президента з кампанією Анатолія Шарія.

imag.one

Порошенко не побачив в цьому помилки, а навпаки заявив, що ці два політпроекти пов’язані між собою. За словами екс-президента, те, що «Партія Шарія» діяла в інтересах Зеленського й «Слуги народу» є черговою технологією, націленою на ліквідацію політичних опонентів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*