Чоловік співачки Жасмин оголошений в міжнародний розшук, шукають в Україні

www.basarabia.md

Прес-служба Міністерства внутрішніх справ Республіки Молдова інформує про те, що оголошений у міжнародний розшук молдавський політик та бізнесмен Ілан Шор, який з 2011 року є чоловіком музичної виконавиці Жасмін.

Повідомлення свідчить про те, що оголошений у міжнародний та національний розшук парламентарій та голова політсили “Шор” Ілан Шор. Згідно з інформацією, відповідальність за виконання покладається на Генінспекторат поліції при МВС Молдови. Відповідно до даних, правоохоронними органами вже порушено кримінальну страву на адресу політика за фактом виїзду з Молдови на незаконних підставах.

Андрій Нестасе, який обіймає посаду голови МВС, заявив, що звернувся у МВС України з метою отримання даних стосовно можливого в’їзду на територію держави Ілана Шора, оскільки розглядається версія про те, що політик міг потрапити в Україну через Придністровську Молдавську Республіку.

www.basarabia.md

Нагадаємо, що чоловік відомої співачки, актриси та телеведучої Жасмін Ілан Шор згідно з рішенням Кишинівського суду засуджений до 7,5 років позбавлення волі за фактом причетності до діловодства про махінації у банківській сфері, також політику заборонено виїжджати за межі держави. Повідомляється, що після виборів до Парламенту Молдавії, які відбулися у лютому, бізнесмен як лідер політичної партії «Шор» став депутатом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*