Польща не хоче збільшувати кількість дозволів для міжнародних вантажних перевезень з боку України

logist.today

Згідно з інформацією, до кінця 2019 роки кількість дозволів, які видасть польська сторона, складе близько 37,4 тисячі.

У відомстві зазначили, що недавно було проведено засідання Комісії з розгляду питань, що мають відношення до оформлення, видачі, аналізу та обліку рівня ефективності використання дозвільних документів на поїздку по територіях інших країн. У рамках даного засідання було прийнято низку додаткових обмежень через недостатню кількість дозволів, які можуть бути видані до січня наступного року.

Повідомляється, що Польща прийняла рішення, згідно з яким необхідно мінімум 27 тис. транзитних дозволів для забезпечення транзитного проїзду у держави з достатніми квотами. Таким чином, до залишку 13,6 тис. транзитних дозволів додані 13,4 тис. універсальних, які є дійсними для проїзду транзитного характеру по польській території у напрямку Федеративної Республіки Німеччини та Чеської Республіки. Транспортні засоби у цьому напрямку повинні відповідати екологічному стандарту “Євро-4” та вище.

Відповідно до даних, дозволи на транзитний проїзд будуть оформлятися у 7 пунктах видачі дозволів, серед яких «Вінниця», «Голоби», «Ковель», «Бориспіль», «Львів», «Хмельницький», а також «Коростень».

logist.today

Відзначається, що залишкова кількість універсальних дозволів, які буду дійсні для перевезень двостороннього характеру, налічує близько 10,4 тис. Даний вид дозволів буде оформлятися по 160 од. на день у таких пунктах видачі, як «Львів», «Бориспіль», а також «Ковель».

Мінінфраструктури інформує про те, що з моменту 23.07 по 23.08 перевізникам буде видано 5,4 тис. транзитних дозволів, а також 4,9 тис. універсальних.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*