Новий російськомовний канал України транслюватиме ток-шоу і навіть серіали

24tv.ua

Артем Біденко, який обіймає посаду держсекретаря Міністерства інформаційної політики України, повідомив про те, що створення в Україні державного російськомовного телевізійного каналу, про який заявили в Офісі Президента України, сприятиме зближенню з цільовою аудиторією Кримського півострова, а також Донбасу.

Державний секретар зазначив, що у нашій державі діє законодавчий акт про систему іномовлення. Цей нормативно-правовий акт передбачає мовлення 50% часу ефіру англійською мовою, а інша половина залишається за іншими мовами. В Україні є телевізійний канал, який відповідає вимогам законодавчого акта, це «UATV», який 50% інформації віщає англійською мовою, а частина, що залишилася, розділена між українською, російською, кримськотатарською, а також арабською.

За словами Артема Біденка, створення каналу, який веде мовлення російською мовою, буде продовженням реформи іномовлення. Оскільки передбачається створення декількох видів мови, орієнтованих на різні цільові аудиторії. Одним з них є російськомовний, який буде орієнтований на Кримський півострів, а також східну частину держави — зону Операції об’єднаних сил.

24tv.ua

Державний секретар вважає, що з цільовими аудиторіями необхідно вести мовлення на мові, яка є звичною для неї. Біденко привів у приклад рекламу продукції у Сполучених Штатах для іспаномовного населення, яка мовить на іспанському. За словами представника відомства, дана практика є нормальною для інших держав. Також це дозволить полегшити контакт та доступ до аудиторії. Зокрема це створить можливість у російськомовної аудиторії сформувати лояльність до бренду, а після поступово перейти на державну мову.

Біденко зазначив, що на новому телеканалі буде транслюватися розважальний контент, а саме серіали, ток-шоу тощо.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*