Ветеран АТО пообіцяв Порошенку згадати все, і віддати по заслугах

politeka.net

Колишній військовослужбовець батальйону «Азов» Микита Макєєв, який раніше застрибнув на машину колишнього голови держави Петра Порошенка, опублікував відеозапис зі зверненням після того, як його допитали правоохоронці.

На відеозаписі активіст інформує, що співробітники УДО звернулися з відповідною заявою в правоохоронні органи. Вони написали заяву про те, що нібито були побиті активістом. При цьому, Макєєв звернувся особисто до Порошенка та заявив, що колишньому президенту не вдасться сховатися за УДОшниками.

Крім цього, активіст заявив, що Порошенко ще згадає кожен патрон, викрадений ним з підірваних складів, та кожен неякісний бронежилет, що поставлявся українським військовослужбовцям. Також екс-президент згадає й реванш, якій розцвів при його правлінні у вигляді Медведчука.

Варто зазначити, що екс-військовослужбовець пройшов допит в одному з відділень Головного управління Київської Нацполіції. Після цього активіст повідомив, що він не ховається від поліції та готовий взяти на себе відповідальність за свої діяння.

Необхідно нагадати, що днями раніше Микита Макєєв застрибнув на машину екс-президента Порошенко. Пізніше він пояснив свій вчинок тим, що хотів особисто повернути колишньому лідеру бракований бронежилет, який той постачав бійцям ЗСУ.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*