Мораторій на продаж землі в Україні буде скасовано вже до кінця 2019 року

znaj.ua

Олексій Гончарук, який обіймає посаду заступника голови Офісу Президента, повідомив у своєму інтерв’ю одному з провідних постачальників фінансової інформації «Bloomberg» про те, що вони збираються скасувати мораторій на продаж сільськогосподарської землі, а також планується до 2020 року запуск ринку сільгоспземель в Україні.

За словами заступника голови, у команді Володимира Зеленського є розуміння того, що скасувати мораторій необхідно саме у 2019 році, оскільки потім це буде складніше здійснити.

Олексій Гончарук зазначив, що на даний момент між Офісом Президента та міжнародною фінансовою організацією — Світовим банком, ведуться переговори стосовно моделі запуску ринку сільськогосподарських земель у нашій державі. Таким чином, відповідно до самої радикальної моделі, скасування заборони на продаж землі буде сприяти прискоренню зростання економіки України на 3% на рік, а відповідно до менш радикальної, на рік економічне зростання складе 0,5%.

znaj.ua

Гончарук заявив, що зараз ведуться пошуки самої безболісної, однак найбільш ефективної моделі.

Раніше повідомлялося про те, що політичний діяч та лідер політичної партії Олег Ляшко заявив, що план чинного голови держави Володимира Зеленського скасувати мораторій на продаж землі буде початком громадянської війни.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*