Перехід на нову систему харчування військовослужбовців України потрібен був генералам для особистої наживи

person.org.ua

Експерт в галузі політології Кирило Сазонов у своїй статті розповів, що наказ Міністерства оборони про перехід військовослужбовців на нову систему харчування є незаконним, а логіка судді окружного суду столиці є абсолютно зрозумілою.

Політолог розповів, що в оборонному відомстві України відразу звинуватили столичний суд у розвалі переходу на нову систему харчування бійців ВСУ, оскільки суддя прийняла рішення про неправомірність наказу міністра оборони Полторака, прийнятого у квітні поточного року, про перехід на нову систему харчування військовослужбовців.

Судом було з’ясовано, що спочатку цей наказ повинен був бути внесений до плану підготовки регуляторних наказів та узгоджений з Державною регуляторною службою. Однак нічого з цього в Міноборони не зробили, у зв’язку з чим, наказ був виданий з порушеннями.

На думку політолога, відомство свідомо пішло на цей крок з метою швидкого завершення переходу військовослужбовець на харчування по каталогу. Раніше в країні діяла аутсорсингова система харчування військовослужбовців, яка не дозволяла військовим заробляти на харчі. Військові могли лише перевіряти якість їжі, але не могли втручатися в закупівлі продовольства.

person.org.ua

Експерт повідомив, що Державна аудиторська служба проводить перевірки виконання бюджетних програм оборонним відомством за період з 2017 по 2018 рік. Він висловив упевненість, що справжня вартість експерименту з харчуванням військовослужбовців ще стане відома. Також політолог не сумнівається, що українці дізнаються про те, хто з генералів заробляв на подібну реформу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*