Матері керівника Держрезерву України «подарували» елітну квартиру в Києві

oilreview.kiev.ua

Розслідування журналістів програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» свідчить про те, що дружина Вадима Мосійчука, що займав пост голови Державного агентства резерву з 2015 по 2019 рік, відкрила невеличкий готель за період його керівництва агентством, а матері була подарована елітна квартира на Печерську.

Згідно з даними, у поточному році квартира площею 183 кв. м, яка розташована у новобудові на Печерську, була подарована матері Вадима Мосійчука. Відзначається, що у даній будові вартість квартир становить від 7 до 9 млн грн. Екс-голова заявив, що для нього є новиною те, що його мамі подарували елітну квартиру у столиці. Інших пояснень Мосійчук не надав з цього приводу. Також, за його словами, він не обізнаний про 2-кімнатні апартаменти, що розташовані поруч з Адміністрацією Президента, які з’явилися у 2016 році у матері його дружини. Відповідно до загальнодоступної інформації, квартири у даному будинку продаються з вартістю від 4 млн грн.

Сам Мосійчук повідомив, що свої мільйони йому вдалося заробити до того, як він став державним службовцем. За його словами, у віці 29-ти років він став гривневим мільйонером, а у 35 – став володарем 1 млн доларів. Однак, до кінця 2015 року, коли Мосійчук став главою Держрезерву, він та його дружина занесли у свої декларації 250 тисяч доларів.

oilreview.kiev.ua

Відповідно до декларації дружини чиновника, два роки тому вона купила новий автомобіль Mercedes GLE, вартість якого склала 2 млн грн, а також придбала понад 1 га землі біля столиці вартістю 300 тис. грн. Через деякий час на даній території почалося будівництво котеджів та сонячних електростанцій. На початку цього року там був відкритий невеликий готель зеленого туризму. За словами колишнього чиновника, цей бізнес належить його дружині, а готелю там немає зовсім. Однак в адміністрації готелю повідомили, що повністю функціонують вже 2 котеджі, а незабаром ще 2 котеджі та басейн повинні відкритися.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*