Жителі Ефіопії висадили понад 353 000 000 дерев за 12 годин

Thebabel.net

В Ефіопії, розташованій на Африканському континенті, в початку поточного тижня висадили понад 353-х мільйонів дерев. Підкреслимо, що на висадку зазначеної чисельності дерев громадянам цієї держави знадобилося близько 12-ти годин.

Саджанці дерев висаджувалися в ході кампанії, що передбачає відновлення лісу в країні, яка отримала назву «Зелена спадщина». Про це інформує «CNN». Варто зазначити, що місцеві державні ЗМІ вважають це світовим рекордом.

Прем’єр цієї держави Абій Ахмед Алі у своєму профілі в соціальних мережах опублікував звернення до населення, в якому закликав їх висаджувати дерева. Таким чином, протягом 12-ти годин, ефіопи змогли висадити понад 353-х мільйонів саджанців.

Thebabel.net

Підкреслимо, що даний проект був створений для того, щоб відновити ліси в східній частині Африканського континенту. На даний момент в цій державі ліси займають не більше 4% території. При цьому, в 19 столітті ліси в Ефіопії займали 30% території.

Поряд з цим, в Ефіопії протягом останніх років відбувалася активна вирубка лісів, в результаті чого з’явилася ерозія ґрунту, що негативно відбилося на сільськогосподарській діяльності в державі.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*