Зеленського попередили про загрозу життю через військовий переворот

prozoro.net.ua

Український телеведучий Володимир Бистряков в ефірі телеканалу ZIK заявив, що рішення президента України Володимира Зеленського про скасування військового параду в День незалежності може деструктивно вплинути на політичну ситуацію в країні. Зокрема, Бистряков стурбований можливістю сплеску нової хвилі насильства, ініціаторами якої на цей раз виступлять українські військові.

За словами ведучого, рішенням про скасування параду Зеленський не тільки поставив під загрозу власне життя, а й ризикує спровокувати втручання військових у політичне життя держави. Бистряков нагадав, що екс-президент України Петро Порошенко перед здачею повноважень нагородив орденами багатьох військових. Саме ці люди, на думку ведучого, можуть виступити проти скасування параду, причому в самій жорсткій формі.

prozoro.net.ua

Бистряков зазначив, що оскільки на руках колишньої політичної еліти «занадто багато крові», то навряд чи вони так просто віддадуть владу. Він не виключає можливості, що саме обурення військовослужбовців вони можуть використовувати для дестабілізації ситуації в країні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*