Борги по зарплаті в Україні продовжують своє стрімке зростання

nashemisto.dp.ua

За даними Державної служби статистики України, в країні продовжують стрімко зростати масштаби заборгованостей по виплаті заробітної плати. Зокрема, станом на 1 липня показник боргів досяг позначки у 2,8 млн гривень. Відзначається, що в порівнянні з червнем поточного року, заборгованість зросла на 5,1% й ця цифра постійно збільшується.

У Держстаті повідомили, що найбільш напружена ситуація в плані своєчасної виплати заробітної плати зафіксована на південному сході України. Зокрема, масштаби заборгованостей з виплат працівникам підприємств Донбасу в цілому досягли більше мільярда гривень. Найчастіше з проблемою несвоєчасної виплати зарплати стикаються працівники промислових підприємств, люди, зайняті в сільському господарстві, а також співробітники транспортної галузі.

nashemisto.dp.ua

Відзначимо, що раніше в Україні обговорювалася можливість прийняття закону, який би дозволяв працівникам тимчасово припиняти виконувати свої обов’язки в разі затримки заробітної плати. Однак даний проект закону так і не був розглянутий Верховною Радою.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*