Ким будуть Разумков, Аваков, Вакарчук і Тимошенко в новій політичній реальності України

timenews.in.ua

Політичний експерт Віктор Бобиренко висловив свою думку в одному зі своїх інтерв’ю стосовно поточної політичної ситуації у країні.

На його думку, все ще зберігається інтрига стосовно того, хто займе перші посади в Україні. Однак очевидним є той факт, що переможець виборів Верховної Ради політична партія «Слуга народу» довірить місце голови парламенту тільки своєму вихідцю. Найбільш ймовірна кандидатура — це лідер політсили Дмитро Разумков, оскільки він є чистим гуманітарієм, проте не годиться на роль прем’єр-міністра.

Віктор Бобиренко зазначив, що пост віце-спікера, який займала Оксана Сироїд, також повинен залишитися за представником «Слуги народу». Експерт вважає, що даний пост не обов’язково віддавати іншим політичним силам, однак якщо це трапиться, тоді партії Медведчука та Порошенка його не отримають. Велика ймовірність того, що на посаду віце-спікера буде призначений представник «Голосу» або «Батьківщини».

timenews.in.ua

Бобиренко повідомив, що голова Міністерства оборони не може бути чинним військовим, оскільки для заняття даного поста необхідно буде звільнитися. Експерт вважає нелогічним міняти Арсена Авакова на міністра оборони. Оскільки представників «Блоку Петра Порошенка», «Народного фронту», а також голову МВС Авакова народ вважає зрадниками. На думку експерта, чинний міністр внутрішніх справ нікому не потрібен. Бобиренко додав, що зрада потрібна ворогові, а зрадник — нікому.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*