10 опалювальних компаній України залишаються без постачання газу через борги

www.kp.kg

Прес-служба державної компанії «Нафтогаз України» проінформувала про те, що з наступного місяця буде припинено постачання газу тим теплогенеруючим компаніям, які не розрахувалися з боргами за спожитий газ.

Повідомлення свідчить про те, що відповідно до вимог законодавчих актів, компанія «Нафтогаз України» відправила повідомлення боржникам про те, що у разі несплати боргів за спожитий газ, їм необхідно припинити газоспоживання на самостійній основі з моменту початку серпня поточного року.

У НАК «Нафтогазі» підкреслили, що якщо теплогенеруючі компанії, які є боржниками, самостійно не припинять споживання газу, тоді їх відключать від газопостачання на примусовій основі.

www.kp.kg

Згідно з інформацією, дане повідомлення має відношення до теплогенеруючих компаній у Броварах, Чернігові, Токмаці, розташованому у Запорізькій області, Яворові на Львівщині, Вінниці, Харкові, Житомирі, а також Глевасі на Київщині.

Раніше повідомлялося про те, що місто Сміла, розташоване у Черкаській області може у черговий раз залишитися без газу через борг, розмір якого налічує 80 млн грн.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*