Українська гривня міцна, бо трудові мігранти завалили країну валютою

lisovasotnya.com

Експерт у сфері економіки Олександр Охріменко в ефірі телевізійного каналу «ZIK» повідомив, що тим сферам, на які уряд України не звертав увагу, на даний момент притаманні позитивні результати. Про це свідчить зміцнення гривні через масовий приплив валюти, володарями якої є трудові мігранти.

Економіст вважає, що на сьогодні при відкритті ринку землі будь-які ризики відсутні. За його словами, даний ринок давно є в Україні — існує мораторій на продаж сільськогосподарських паїв. Олександр Охріменко повідомив, що є можливість продавати город або землю під забудову, для цього необхідно просто припинити продовження мораторію. Законодавчі акти, що закріплюють даний порядок були прийняті, відповідно до яких існує кадастр.

Також експерт стверджує, що сферам, на які звертав увагу уряд, притаманний повний провал, а інші процвітають. У тому числі зміцнення національної валюти, яке виникло через приплив коштів, які привезли українські гастарбайтери.

lisovasotnya.com

Таким чином, лише за липень 2019 року Нацбанк скупив близько 1 млрд доларів. А за період з початку січня легальними каналами у нашу державу надійшло понад 10 млрд доларів, що на початок 2020 може вирости до 25 млрд. Подібні результати притаманні питанню гастарбайтерів оскільки воно залишилось непоміченим урядом. Разом з тим прямих інвестицій з-за кордону у нашу країну не було.

Охріменко відзначив, що також на стабільність курсу впливає сезонний фактор. Закономірно в осінній період попит на валюту зростає, а також буде спостерігатися девальвація.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*