На україно-молдовському кордоні встановили комплекси радіоактивного та ядерного контролю

glashatay.com

У прес-службі Держприкордонслужби інформують, що в Білгород-Дністровському районі на контрольно-пропускному пункті «Старокозаче» посилили україно-молдовський кордон сучасним комплексом радіоактивного та ядерного контролю.

Варто відзначити, що установка нових комплексів контролю на україно-молдовському кордоні продовжує вдосконалення системи заходів, прийнятих ДПС для того, щоб не допустити спроби нелегального транспортування через кордон небезпечних речовин.

Поліпшення способів контролю стало можливим завдяки програмі міжнародної технічної допомоги «Виявлення та протидія ядерної контрабанди». Делегація зі Сполучених Штатів підтвердила, що встановлюване обладнання працездатне.

glashatay.com

Коли обладнання буде прийнято в роботу, співробітникам прикордонної служби передадуть сучасні комплекси автоматизованого контролю за транспортуванням радіоактивних та ядерних речовин.

Нове обладнання суттєво збільшить технічні можливості прикордонників, знизить навантаження на особовий склад та дозволить виявляти й припиняти незаконне транспортування небезпечних матеріалів через кордон.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*