Україна, Росія і Євросоюз готові провести переговори щодо транзиту газу

An employee passes by pipes at an "Dashava" underground gas storage facility near Striy, Ukraine May 28, 2015. Ukrainian state energy firm Naftogaz paid Russia's Gazprom another $30 million in prepayment for gas supplies, the Ukrainian company said on Wednesday. REUTERS/Gleb Garanich

Голова компанії «Нафтогаз» Андрій Коболєв в інтерв’ю журналістам німецького видання Handelsblatt заявив, що переговори про постачання газу через територію України в країни Європейського Союзу заплановані на 16 вересня поточного року. У переговорах візьмуть участь представники від ЄС, України та Росії.

За словами Коболєва, тристоронні переговори пройдуть в Брюсселі. При цьому він додав, що, попри наявну домовленість з приводу часу та місця проведення переговорів, російська сторона до сих пір не назвала імена тих, хто будуть представляти інтереси Росії.

Gordonua.com

В ході інтерв’ю Коболєв також поділився власною думкою з приводу того, наскільки ймовірно те, що Росія продовжить постачати газ в ЄС через українську територію. Голова компанії «Нафтогаз» зазначив, що після того, як будівництво «Північного потоку-2» завершитися, найімовірніше Росія відмовиться від транзиту газу через Україну.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*