Кордон України з Росією має бути неприступним для ворогів і прозорим для друзів

glavred.info

Керівник Держприкордонслужби України Сергій Дейнеко пропонує зробити прозорим держкордон України для громадян Російської Федерації, які є вихідцями з нашої країни.

На його думку, кордон нашої країни має бути закритий лише для ворогів України та небажаних осіб, які виступали з відкритими закликами до анексії. Однак для друзів нашої держави, він повинен бути відкритим та прозорим.

Водночас, він звернув увагу, що не змінював політику стосовно Російської Федерації та як й раніше вважає її агресором. При цьому, агресором Росія стала з вини керівної верхівки цієї країни.

Дейнеко підкреслив, що серед росіян є люди, які негативно ставляться до нашої держави. Однак, коли в Україну не пускають громадян РФ необхідно враховувати й той факт, що свого часу наша країна входила до складу Радянського союзу. Тоді безліч українців проживали на території Казахстану, Узбекистану та Росії. На думку голови ДПС, прикордонники повинні враховувати цей факт.

glavred.info

Також Дейнеко розповів й про перспективи впровадження онлайн-системи попереднього інформування для громадян Росії, які хочуть відвідати нашу країну. Він зазначив, що спочатку дані положення повинні бути закріплені на законодавчому рівні, а вже потім вони будуть реалізовуватися.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*