Організатори «Маршу захисників України» опублікували програму заходу

uain.press

Повідомляється, що у соціальній мережі «Фейсбук» організатори «Маршу захисників України», який буде проходити у столиці у день святкування Дня Незалежності 24 серпня, опублікували програму заходу.

Згідно з інформацією, люди, які бажають взяти участь у марші, будуть збиратися у парку імені Тараса Шевченка з 8 до 9 години ранку. Після цього на дорозі перед Національним університетом буде відбуватися формування колони, яка о 9:00 почне марш.

Далі до 9:30 колона планує зробити зупинку перед будівлею центрального універмагу та вирівняти лад. Хода буде відновлена через 20 хвилин, учасники якої будуть направлятися у сторону Майдану Незалежності. На Майдан марш планує прийти о 10:20. Уже на місці о 10:50 учасники повинні зайняти свої місця, виконати державний гімн, зробити фотографії та відео, а також влаштувати скандування, яке буде мати патріотичний характер.

uain.press

Вже о 12:00 офіційна частина маршу буде закінчена, після чого учасники маршу попрямують на Михайлівську площу, де згідно з інформацією пройде молебень за загиблими у бою, а також концерт.

За словами організаторів, вони сподіваються на те, що Офіс Президента сприятиме забезпеченню відповідних умов, які необхідні для проведення ходи.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*