«Слуги народу» знайшли новий спосіб боротьби з контрабандою на кордоні

dfact.net

Олексій Гончарук, який обіймає посаду заступника керівника Офісу президента, заявив про те, що для того, щоб зупинити контрабанду ідея про повний перезапуск кадрів митниці може бути системним рішенням.

За словами заступника, на даний момент жодне відомство не володіє точними цифрами про масштаби контрабанди, оскільки порахувати її неможливо. Однак збиток, який вона завдає державі на щорічній основі, становить мільярди доларів.

Гончарук повідомив, що сигнал Володимира Зеленського про початок боротьби з контрабандою налякав велику кількість правопорушників, які займалися контрабандою. Оскільки вже кілька місяців з різних митних пунктів надходили повідомлення про те, що контрабанда дійсно припинилася. Однак, у команді президента розуміють, що цього недостатньо, а необхідність системного рішення все ще є. Таким може виступити повний перезапуск кадрів митниці. Адже якщо на окремих митних пунктах один керівник стоїть на чолі близько 10 років, тоді навіть застосовуючи різні методи боротьби з контрабандою, бажаного результату не досягти.

Заступник голови зазначив, що він розраховує на Максима Нефьодова, що займає пост керівника Державної митної служби, який повинен зайнятися створенням нового інституту з гідними кадрами.

Другим кроком буде налагодження обміну даними з митницями інших держав, для того, щоб бути обізнаними у реальних кількостях та списку товарів, що перевозяться через держкордон. А третій крок — це ліквідація політкорупції. Адже існування контрабанди в Україні обумовлено причетністю та особистими інтересами наживи політичних діячів. А у 9-му скликанні Верховної Ради даний процес припиниться, оскільки у новій команді подібна мотивація відсутня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*