Приплив інвестицій в аграрний сектор виріс на 31%

фото: belgorodinvest.com

Науковий співробітник інституту аграрної економіки Микола Кисіль повідомив про прогресуюче збільшення капіталовкладень в сільськогосподарську сферу. Він підкреслив, що в минулому році приплив інвестицій склав понад 63 мільярдів гривень, що на 31% більше, ніж в 2016 році, та на 51% більше, ніж у 2015.

Необхідно відзначити, що в 2017 році в сільськогосподарський сектор було вкладено інвестицій в 3,4 рази більше, ніж у виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів.

Кисіль також підкреслив, що на сьогоднішній день для інвесторів самої привабливою є сільськогосподарська сфера, оскільки рівень прибутку в ній найвищий.

Співробітники Інституту аграрної економіки зійшлися на думці, що найбільш вигідний час для інвестицій в сільськогосподарській сфері був в 2010 році, апогею він досяг в 2017 році. Після цього тенденції зростання підуть на спад, однак протримаються до 2025 року. Виходячи з цього, на думку вчених, починаючи з цього року і аж до 2025 року українській владі необхідно залучати потужні потоки інвестицій в сільськогосподарський сектор.

Учений звернув увагу і на той факт, що фази економічного зростання в українській сільськогосподарській сфері тотожні світовим тенденціям. Отже, можна прогнозувати активне зростання цін на світових ринках у 2025 році, що надалі приведе до збільшення капіталовкладень та досягненню допустимого рівня їх окупності.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*