Екс-глава Нацбанку України відмовилася приїхати на допит. Яка буде реакція Генпрокуратури?

ua.utro.news

Якщо колишня керівниця Нацбанку Валерія Гонтарева відмовляється приїжджати на допит зі Сполученого Королівства, необхідно перевірити, чи укладено в України з цією країною угоду про екстрадицію підозрюваних.

Про це заявив нардеп восьмого скликання від політсили «Опозиційна платформа — За життя» Василь Німченко, коментуючи повістку для Гонтаревої від Генеральної прокуратури.

Співавтор заяви, у якій призначення Володимира Гройсмана прем’єр-міністром названо посяганням на владу, порівняв своє звинувачення на адресу голова Кабіна з ситуацію навколо Гонтаревої. Політик нагадав, як у парламенті півроку чекали звіту по її діяльності, через що почали ходити чутки про санкції на арешт екс-голови Нацбанку. Однак в результаті їй подякували за роботу на цій посаді та вручили букет квітів.

Коментуючи свою (у співавторстві з нардепом Нестором Шуфричем) заяву щодо призначення Гройсмана, Німченко підкреслив, що це не слід розглядати як його бажання «когось притягнути» до відповідальності.

ua.utro.news

На його думку, ігнорується право народу призначати своїх представників (через нардепів) до вищих органів влади, через що там починається поділ посад. Політик зазначив, що мова йде не тільки про Гройсмана. Німченко заявив, що колишній президент Петро Порошенко, екс-спікер парламенту Андрій Парубій і голова Кабміну створили «тріумвірат», який заважає діяльності Володимира Зеленського. Всі структури, підконтрольні цьому «тріумвірату», протистоять сьогодні президенту, зазначив Німченко.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*