Поки Порошенко легко відбувся, він ще повинен відповісти за законом

marionetki.net

На думку нардепа Верховної Ради 8-го скликання Сергія Лещенка, екс-президент Петро Порошенко має понести відповідальність за свої дії згідно із законодавством.

Також депутат звернув увагу на те, що, якщо законом буде визнана вина колишнього лідера нашої країни, то йому доведеться понести покарання. Так, Лещенко наголосив, що не бачить ніякої проблеми в створенні прецеденту, при якому всі екс-президенти, які крали державні гроші, понесуть покарання. Подібна система успішно функціонує в таких країнах як Румунія, Хорватія, Франція або Італія.

marionetki.net

Парламентарій також нагадав, що під час своєї каденції Петро Порошенко контролював все, що відбувається в державі за допомогою Вищої ради юстиції та Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Також здійснювати контроль йому допомагали міністри й співробітники СБУ.

Також Лещенко звинуватив п’ятого главу України у брехні. Він зазначив, що Порошенко є чудовим актором. Так, коли ситуація приймала не вигідні для нього обороти, він звинувачував у всьому суддів. Також брехнею є висловлювання, що при правлінні Порошенка, Медведчук не вів активну політичну діяльність.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*