Людство має споживати менше червоного м’яса, щоб зупинити глобальне потепління на планеті

leadzavod.com

Інформаційне агентство «Голос Америки» інформує, що у своєму звіті Організація об’єднаних націй звернулася з закликом до населення планети знизити споживання червоного м’яса. Такі заходи необхідні для запобігання глобального потепління.

Згідно зі звітом, 23% всіх антропогенних викидів в атмосферу припадає лише на сільськогосподарську діяльність. Також наголошується, що близько 30% харчових продуктів псуються, або ж їх викидають. При цьому, з точки зору споживання ресурсів самим неефективним є тваринництво. Так, одна корова в день з’їдає до 12 кілограмів сіна, свиня може спожити від 3-х до 4-х кілограмів корму.

leadzavod.com

Наслідком глобального потепління будуть посухи та повені, що погано відіб’ється на сільськогосподарській діяльності та спричинить подорожчання продуктів. Поряд з цим актуалізується проблема перенаселення планети, а значить, потреба в харчах буде тільки рости.

Для того, щоб не допустити такий сценарій розвитку, в міжнародній структурі закликають людей їсти менше м’яса та додати у свій раціон більше овочів та злаків.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*