В Запоріжжі українські військові взяли в заручники цивільних

vmestezp.org

Адвокат та волонтер Сергій Тіунов повідомив у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що 8 серпня у місті Запоріжжя військовослужбовці 55-ї бригади взяли у заручники 2-х цивільних осіб, а також виступили зі звинуваченнями в їх сторону за фактом проникнення на територію частини та сепаратизму.

Згідно з інформацією, приводом для даного інциденту стало те, що військовослужбовці спалювали сухе листя, а сильний дим від вогнища вітром понесло у бік житлових будинків. Це і посіяло паніку серед місцевих жителів, частина з яких почала дзвонити та з’ясовувати ситуацію. Двоє стурбованих жителів міста прийняли рішення підійти до території військової частини, де колись була огорожа, та зробити зауваження.

Однак реакція військових на дії цивільних була неадекватною. Замість того, щоб вибачитись, двоє військовослужбовців захопили 2-х жителів міста у полон, викликавши співробітників правоохоронних органів та криміналістів. Також вони були звинувачені у сепаратизмі й у тому, що здійснили незаконне проникнення на територію «Уральських казарм».

vmestezp.org

За словами адвоката, на даний момент жителі вулиці Криворізька збирають підписи під зверненням до президента, голови Міноборони, а також голови Військової прокуратури України, в якому йдеться про протиправні дії військовослужбовців.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*