Спецпідрозділ ЗСУ підняли по тривозі, щоб доставити шкарпетки генералу

prm.ua

Михайло Макарук, який є спікером волонтерського інформаційного проекту під назвою «InformNapalm» повідомив у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що в Україні підняли по тривозі один з підрозділів спецвійськ та поставили завдання: доставити командувачу в ООС посилку з грифом «секретно», в якому виявилися шкарпетки.

За словами спікера проекту, групі елітного підрозділу ЗСУ було дано наказ — доставити командувачу пакет з грифом секретно. Після чого військові, розуміючи важливість завдання та ризикуючи своїми життями, виконали завдання, яке надійшло зверху. У результаті чого посилка була доставлена одному з генералів ООС. Дана високопоставлена особа при спецпризначенцях розкрила пакет, діставши з нього шкарпетки, які були йому передані посередництвом елітного підрозділу.

Спікер інформаційного проекту зазначив, що даний генерал на даний момент є досить обговорюваної особистістю, проте його ім’я було не розкрито.

prm.ua

Раніше повідомлялося про те, що Державне бюро розслідувань минулого місяця оприлюднило переговорний процес високопосадовців Міністерства оборони, мова в якому йшла про здійснення закупівлі неякісних бронежилетів для військовослужбовців Збройних Сил України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*