На Полтавщині Нацполіція України знищила поле маку площею 240 га

helencowan.co.uk

Голова Національної поліції Сергій Князєв повідомив про те, що співробітниками правоохоронних органів було виявлено в Полтавській області поле, засіяне снодійним маком. В результаті тривалих судових розглядів було отримано рішення про знищення незаконних посівів.

Голова Нацполіції повідомив, що близько півтора місяця йшла боротьба в Жовтневому суді міста Полтава за те, щоб отримати дозвіл на ліквідацію посіву, який є незаконним. За цей період правоохоронці 2 рази отримали відмову, а також понад 7 разів відкладалася дата проведення засідання.

Згідно з інформацією, кілька разів слідству надходила пропозиція про те, щоб передати поле на зберігання стороннім організаціям. Але все ж Апеляційний суд Полтавської області постановив, що поліція повинна негайно знищити дані посіви.

Згідно з даними, місцеве аграрне підприємство вирощувало снодійний мак на полі, площа якого становила 240 га, під виглядом олійного маку. За словами експертів, вирощеного маку злочинці могли заготовити близько 70 тонн макової соломки, вартість якої на чорному ринку склала б близько 7 млрд грн.

helencowan.co.uk

Відзначається, що після того, як на полі був накладений арешт, правоохоронці 1,5 місяця перешкоджали витоку нарковмісної рослини в нелегальний обіг.

Повідомляється, що було порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 310 КК України, за фактом посіву та вирощування конопель чи снодійного маку. Відповідно до статті керівництву підприємства загрожує до 7 років позбавлення волі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*