Закон про імпічмент президента України внесуть на розгляд Ради

ua1.com.ua

Представник голови України у парламенті Руслан Стефанчук заявив про те, що одним з перших законопроектів, який буде внесений на розгляд до Верховної Ради, є закон про імпічмент.

За словами Стефанчука, він сподівається на те, що даний закон набере більшість голосів парламентаріїв, у результаті чого буде прийнятий.

Представник президента зазначив, що протягом тривалого періоду, команда Володимира Зеленського напрацювала план законопроектних робіт. Та, безумовно, у нього увійшли проекти законів, яки були обіцяні главою держави та проігноровані 8-м скликанням парламенту.

Також відповідно до заяви Стефанчука, була здійснена підготовка блоку законопроектів, які передбачають зміни до Основного закону держави та регламентних процедур у Верховній Раді України.

ua1.com.ua

Руслан Стефанчук повідомив про те, що буде зроблено все для того, щоб у Раді не було депутатського спаму та затягувань. Буде по максимуму прискорена ідентифікація парламентаріїв, а також відповідальність нардепів за кнопкодавство. Передбачається внесення таких змін до Конституції України, які будуть безумовною підставою для того, щоб припинити депутатські повноваження.

Раніше повідомлялося про те, що надійшла пропозиція стосовно того, щоб у новому скликанні парламенту кількість комітетів була зменшена до 22.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*