«еМалятко» – це можливість отримати 10 послуг держави, пов’язаних з народженням дитини

gaga.md

У прес-службі президента України повідомили, що 9 серпня відбулося засідання за участю представників профільних міністерств та відомств, на якому обговорювалися питання впровадження проекту, що передбачає створення сприятливих умов для реалізації прав дитини. Зокрема, учасники наради розробили детальний план впровадження послуги «еМалятко», яка дасть можливість подати електронну заяву на отримання відразу 10 державних послуг, пов’язаних з народженням дитини.

У повідомленні зазначено, що учасники засідання під час обговорення питань й складання відповідного плану з реалізації ключових завдань ґрунтувалися на пропозиціях громадян. За підсумками зустрічі було підготовлено план, в якому прописані конкретні завдання й терміни підключення до системи автоматичної синхронізації інформації «Трембіта».

gaga.md

Відзначається, що найближчим часом буде оприлюднений документ, що містить подробиці плану з впровадження комплексної послуги «еМалятко», який був складений з урахуванням всіх зауважень й озвучених пропозицій.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*