Соратника Порошенка двічі за тиждень допитали в Держбюро розслідувань України

Former President of Ukraine Petro Poroshenko speaks during the European Solidarity party convention on July 9, 2019, in Kyiv.

9 серпня на допит був викликаний колишній член фракції БПП Олександр Грановський. Відзначається, що до нього у слідчих ДБР накопичилося відразу кілька питань, що стосуються впливу на роботу суду, причетності до втечі з території України судді Миколи Чауса, а також організації кримінального переслідування Геннадія Корбана, який раніше очолював партію «Укроп».

У повідомленні зазначено, що Грановський в зазначений час прийшов в будівлю ДБР, де відповів на запитання слідчих. Після допиту, який тривав протягом майже двох годин, політик залишив будівлю через чорний хід, тим самим відмовившись коментувати ситуацію журналістам.

www.kyivpost.com

Відзначається, що на поточному тижні Грановський вже двічі з’являвся на допит в ДБР. Перший раз політика допитували у справі про організацію втечі судді Миколи Чауса, який, покинувши територію України та попрямував у Молдову, прихопивши з собою кілька тисяч доларів. Другий допит стосувався справи про незаконне кримінальне переслідування Корбана, затримання якого Європейський суд з прав людини визнав незаконним.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*