У Зеленського мають намір боротися з юрособами, що ухиляються від податків

zamkova.info

Парламентарій нової Верховної Ради та радник команди голови держави Зеленського Данило Гетьманцев в ефірі «Українського радіо» повідомив, що незабаром в країні будуть прийняті рішення щодо зловживань з боку фізичних осіб – підприємців та ухилення їх від сплати податків.

Так, він повідомив, що нинішня влада підтримує податковий режим щодо підприємців, оскільки зобов’язалася не підвищувати ставки та не знижувати ліміт операцій для ФОП на єдиному податку. Водночас, він звернув увагу на те, що основна проблема полягає в тому, що цим режимом користуються не тільки підприємців, а й середній та великий бізнес.

Так, новий депутат повідомив, що, якщо в якому-небудь з ресторанів столиці замовити спиртне та їжу, то чек за алкоголь буде від товариства з обмеженою відповідальністю або від юридичної особи, чек за їжу принесуть від фізособи. Подібна ситуація свідчить про масштабне ухилення від сплати податків. Водночас, юридичні особи, які працюють за даною схемою, перевищують ліміт у 5 мільйонів гривень на день, встановлений для підприємців.

zamkova.info

У зв’язку з цим, в країні необхідно забезпечити можливість фізичним особам працювати за даною схемою, але при цьому потрібно виключити ухилення від податків.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*