Українцям не потрібно буде доплачувати в лікарнях за пологи

readtiger.com

Повідомляється, що центральний орган виконавчої влади — Нацслужба здоров’я України (НСЗУ), завдання якої полягає у реалізації держполітики у сфері державних фінансових гарантій медобслуговування населення, буде платити лікарням близько 8-9 тис. грн за пологи.

Олег Петренко, голова НСЗУ, заявив в одному зі своїх інтерв’ю про те, що за 2018 рік у нашій державі пройшло близько 374 тисяч пологів. А тариф обчислити просто, оскільки до розрахунків потрібно додати витрати на медпрепарати, оскільки вони є невіддільною частиною тарифу.

За словами керівника відомства, він поки не може назвати остаточну суму до того часу, поки тариф не буде затверджений законодавчим актом про держбюджет у положенні під назвою «Програма медичних гарантій». Однак приблизно тариф складе 8-9 тисяч грн.

readtiger.com

Петренко зазначив, що громадянам більше не буде необхідності здійснювати доплату у медустановах за пологи, оскільки тариф містить абсолютно всі витрати. А у разі якщо лікарня, яка уклала з НСЗУ договір, буде вимагати додаткові кошти від громадян, тоді це буде серйозним порушенням угоди. Громадяни, що потрапили у подібну ситуацію, зможуть звернутися на гарячу лінію, а також написати заяву у правоохоронні органи по факту вимагання. У результаті чого, медустанову, яка порушила умови договору, буде піддано перевіркам, а також договір з нею може бути розірвано.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*