Уляна Супрун залишається в Україні назавжди?

xnovyny.com

Семен Глузман, який є президентом Асоціації психіатрів України, написав у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що на президента України Володимира Зеленського здійснюється тиск з боку Канади та Сполучених Штатів Америки з тією метою, щоб залишити на посаді Міністра охорони здоров’я Уляну Супрун.

За словами Семена Глузмана, він був впевнений у тому, що Уляна Супрун припинить керувати Міністерством охорони здоров’я, проте жорсткий тиск на голову України Володимира Зеленського все ще триває. Метою є збереження кандидатури Супрун на посаді голови Міністерства охорони здоров’я, можливо, назавжди.

Також президент Асоціації зазначив, що Володимир Зеленський не розповів про тиск у Канаді, де він був не так давно з офіційним візитом. А конкретно про проведення незапланованої зустрічі з канадським Міністром охорони здоров’я, та про Уляну Супрун, яка там опинилася.

xnovyny.com

Семен Глузман повідомив про те, що спочатку він у це не повірив та вирішив зателефонувати своєму знайомому, який близький до президента. Інформатор підтвердив інформацію про нещадний тиск на президента нашої держави, а також повідомив про те, що 12-13 серпня у столицю України прилетить делегація лобістів зі Сполучених Штатів з тією ж метою. Після цього Глузман зв’язався з “Чикагщиною”, з діаспорною українкою, яка підтвердила поїздку лобістів, додавши, що їй соромно.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*